אודות

"סולמות ופיגומים" הינה חברה מובילה בתחומה שמציעה השכרת פיגומים ניידים, מכירת פיגומים ניידים, השכרת סולמות גבוהים ומכירת סולמות גבוהים. המוטו שלנו פשוט – התעסקו בעבודה ותנו לנו לדאוג לכם לפתרון מושלם לעבודה בגובה (סולם גבוה, פיגום נייד או גם וגם).

כמו הפיגומים והסולמות, כך גם תודעת השירות שלנו גבוהה. לקוחותינו נהנים משירות אישי שמשולב עם מוצרים איכותיים וחדשניים. לא יודעים מה המוצר הנכון עבורכם? אין בעיה, התקשרו ונאפיין את המענה במהירות לאחר שיחת טלפון קצרה.

"סולמות ופיגומים" מקפידה על לוחות זמנים קצרים, פתרונות יצירתיים, אחריות ארוכת טווח ומענה אנושי זריז. כל המוצרים עשויים מאלומיניום וניתנים להתאמה אישית. החברה עובדת בפריסה ארצית ולרשותכם מערך שינוע משומן היטב עם מלאי רב זמין בכל רגע נתון. אנו משרתים את הקהל העסקי, המוסדי והפרטי.

בין לקוחותינו – קבלנים ראשיים, קבלני שלד, קבלני גמר, קבלני שיפוצים, קבלני מיזוג אוויר, קבלני אינסטלציה, קבלני איטום, קבלני טיח, קבלני צבע, מנהלי מחסנים ומרלו"גים, לקוחות פרטיים ועוד. 

שירותי החברה כוללים:

  • מכירה או השכרת פיגומים ניידים מ-4 מ' עד 14 מ' – פיגומים ניידים מודולריים וקלי משקל שעשויים מאלומיניום ובעלי תקן אירופאי מחמיר.
  • מכירה או השכרת סולמות גבוהים מ-3 מ' ועד 10 מ' – סולמות ג להשכרה וסולמות A להשכרה. ניתנים לשימוש לצרכים שונים בכמה תצורות: פתוחים סימטרית, פתוחים עם הארכה (ג) או נשענים על קיר.
  • מכירת סולמות תחזוקה – קטלוג רחב היקף של סולמות תחזוקה למכירה במפרטים שונים לעבודות שונות. למעלה מ-20 סוגים שונים של סולמות תחזוקה למכירה.
בטיחות מעל הכל

עבודה בגובה היא עבודה מסוכנת והנתונים מדברים על כך שכ-70% מהתאונות הקטלניות בענף הבנייה בישראל נגרמות בגלל נפילה מגובה. כחברה שמוכרת ומשכירה סולמות גבוהים ופיגומים ניידים, אנו מקפידים על הבטיחות קלה כחמורה.

המוצרים עומדים בתקנים אירופאיים ובקטגוריית הסולמות גם בתקנים ישראלים. הסולמות והפיגומים נבדקים היטב גם עם הגעתם לחברה, גם לפני אספקתם ללקוח וגם באופן ייזום ורנדומאלי. אנו מספקים הדרכות בטיחות ללקוחות ולעובדים, ומייעצים בהתאמת המוצר הנכון לעבודה הן ברמת הפרקטיקה והן במישור של בטיחות העובדים ושמירה על שלומם.

צור קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם מיד

דילוג לתוכן