השכרת סולמות

השכרת סולם גבוה? הגעתם למקום הנכון. "סולמות ופיגומים" עומדת לשירותכם עם מבחר גדול של סולמות גבוהים להשכרה לרבות סולמות ג' להשכרה או סולמות A להשכרה.  מה תקבלו אצלנו? מוצרים איכותיים ושירות מעולה. אנחנו מחכים לכם עם סולמות להשכרה בסטנדרטים בלתי מתפשרים ובלוחות זמנים קצרים בפריסה ארצית. כל הסולמות עשויים מאלומיניום ועומדים בתקנים ישראלים ואירופאיים מחמירים. הם מודולריים, קלי משקל, נוחים לתפעול וחשוב מכל – בטיחותיים ללא פשרות. השכרת סולמות גבוהים בחברתנו זמינה לקהל העסקי, המוסדי והפרטי.  השכרת סולמות תקניים בלבד: לקוחות יקרים, עבודה בגובה היא העבודה המסוכנת ביותר בישראל. הנתונים מצביעים על כך שכ-70% מפועלי הבניין שנהרגים בעבודה מוצאים את מותם בגלל נפילה מגובה. הוסיפו לכך אין ספור מקרים של פציעות קשות והתמונה ברורה. נפילה מסולם יכולה להיגרם מטעות אנוש או משימוש בסולם לא תקני. על כן חשוב מאד שלא להתפשר אלא על השכרת סולמות תקניים בלבד.  מתלבטים איך בוחרים סולם גבוה להשכרה? נשמח לייעץ ולהכווין בשיחת טלפון קצרה. הניסיון העשיר שלנו בתחום יאפשר לכם לבחור בדיוק את מה שאתם צריכים מבחינת השכרת סולם לתקופה קצובה.  הקטלוג של "סולמות ופיגומים" מציע סולמות גבוהים תקניים להשכרה שנבדקים גם לפני האספקה, גם לאחר האיסוף בתום העבודה וגם באופן יזום. לרשותנו סולמות טלסקופיים (שחילים) שהינם בעלי רגליים יציבות ("עם סוליות גומי תקינות") ומאובזרים בשלבים חזקים (לא סדוקים או מכופפים).  סולמות להשכרה לתקופות שונות – יום, שבוע, חודש "סולמות ופיגומים" עובדת מול שורה של לקוחות כגון קבלנים ראשיים, קבלני שלד, קבלני שיפוצים, קבלני גמר, שיפוצניקים, מומחי מיזוג אוויר, קבלני אינסטלציה, קבלני צבע, אנשי אלומיניום ועוד.  אנו מציעים סולמות ג להשכרה או סולמות A להשכרה לכל תקופת זמן. החל מהשכרה ליום אחד (ואספקה בתוך 24 שעות ואף פחות), דרך השכרה למספר ימים, שבועות וחודשים. כל זאת במחירים אטרקטיביים ועם שירותי שינוע ואספקה לכל מקום בארץ (כולל אופציה של איסוף עצמי).  השכרת סולם ג, השכרת סולם A בשירותי השכרת סולמות גבוהים אנחנו מדברים בעיקר על שני סוגים עיקריים של סולמות להשכרה המגיעים לגבהים של בין 3 מ' ל-10 מ':
  • השכרת סולם ג' – סולמות ג' להשכרה מגיעים בדרך כלל עם שלושה חלקים ומספר שונה של שלבי סולם. מדובר על סולמות עם 8 עד 14 שלבים כאשר ישנן שלוש אפשרויות הנחה של הסולם בשטח – בצורת ג', בצורת A וסגור-נשען-על-קיר. 
מהו סולם ג'? סולם ג' הוא סולם גבוה לעבודה המתאים גם לעומסים של כ-180 ק"ג (פועל + ציוד) והוא בעל 3 מדרגים. ניתן להשתמש בסולם כשהוא נשען על הקיר, כאופציה דו-צדדית סימטרית (A) או בתור סולם עם הארכה חד-צדדית (ג). 
  • השכרת סולם A – סולמות A להשכרה הינם בדרך כלל בעלי 8-14 שלבי סולם ומאפשרים שימוש במצב של A או סגור-נשען-על-קיר. לסולמות אלה יתרון בולט בכך שהם אפקטיביים מאד גם בשימוש במדרגות מכל סוג.
סולמות להשכרה – כמה זה שוקל? "סולמות ופיגומים" מקפידה על מוצרים איכותיים ומציעה רק סולמות גבוהים מאלומיניום להשכרה. השכרת סולם אלומיניום גבוה מחברתנו מאפשרת לכם לקבל מוצר איכותי, בטיחותי, יציב וחשוב מאד – קל משקל. הסולם נוח להזזה בהתאם לקצב העבודה ונוח לשינוע ואחסנה. למשל, אנו מציעים השכרת סולם ג 12 שלבים ששוקל כ-24 ק"ג בלבד.

צור קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם מיד

דילוג לתוכן