השכרת פיגום נייד – מה כדאי לדעת?

השכרת פיגומים ניידים היא פרקטיקה נפוצה בקרב קבלנים ואנשי מקצוע מתחומים שונים. השילוב שבין הניידות של הפיגום והבטיחות שמאפיינת את המוצרים האיכותיים בשוק הופך את הפתרון לרלבנטי בתחומים רבים לרבות טיח, עבודות גמר, אינסטלציה, מיזוג, שיפוצים, צבע, מסגרות ועוד. כולל אפילו לקוחות פרטיים אשר זקוקים למענה של עבודה בגובה מסיבה כזו או אחרת.

פיגום נייד על גלגלים עשוי לשמש כתחליף מצוין לסולמות גבוהים (ומסוכנים) וכן למצבים בהם לא ניתן להיעזר בבמות הרמה או במות מספריים. הפיגומים יכולים להידרש לעבודות תחת כיפת השמיים, תוך עמידה בתנאי מזג אוויר מאתגרים, וכן להיות מוזמנים לעבודות תחת קורת גג.

השכרת פיגום נייד מתמקדת כיום בעיקר בפיגומים ניידים מאלומיניום שהחליפו בשנים האחרונות (כמעט) לחלוטין את הפיגומים הישנים מברזל שהיו ידועים בהיותם כבדים, מסורבלים, חשופים לפגעי מזג אוויר ובעלי חסרונות רבים. לאור המבחר בשוק שהינו כפועל יוצא מהביקוש מהשטח, ראינו לנכון לשרטט בקצרה מספר דגשים לגבי בחירת פיגום נייד להשכרה.

השכרת פיגום נייד עם תקן אירופאי

השכרת פיגומים ניידים נעשית לטובת עבודה בגובה ואין זה עניין של מה בכך. בעוד שענף הבנייה מאופיין לצערנו בשיעור גבוה של תאונות עבודה, ובכלל זה תאונות עבודה קטלניות, עבודה בגובה היא גורם הסיכון השכיח ביותר לעובדים.

על פי נתוני משרד העבודה והרווחה, כ-70%-60% מתאונות העבודה הקטלניות בענף הבנייה הן בעקבות נפילה מגובה. היות שהבטיחות היא "ערך עליון" והיות שחיי אדם קודמים לכל שיקול מקצועי או כספי, חשוב בבחירת פיגום נייד להשכרה לוודא כי הוא עומד בתקן האירופאי המחמיר. מדובר בתקן ששם דגש על היבטים שונים כגון:

  • עמידות לאורך כל תקופת השימוש.
  • יציבות גם בעומסים כבדים, בהעמסת משקלים וכאשר העובד מחליק או מאבד אחיזה.
  • עמידה במבחני עומס הכוללים גם את העובדים וגם את הציוד.
  • מעקה בטיחות בגובה ברכיים ובגובה מותן.
  • קיבוע משטחי דריכה – למניעת השתחררות או התרוממות.

חברתנו, המציעה פתרונות איכותיים של השכרת פיגומים ניידים לפי צורכי הלקוח, רואה בבטיחות העובדים עיקרון ראשון במעלה. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו אך ורק פיגומים ניידים מאלומיניום בעלי תקן אירופאי מחמיר. כל פיגום עובר בדיקה מקיפה על ידינו בטרם שינועו ללקוח וכך גם כל פיגום שמוחזר בתום העבודות. למרות שאנו מאפשרים איסוף עצמי של הפיגום הנייד אנחנו מעדיפים לבצע את ההרכבה על ידי אנשים מטעמנו.

הגובה וסוג העבודה

השכרת פיגום נייד חייבת להתאים הן לגובה והן לסוג העבודה. רצוי שהפיגום המוצע יהיה מודולרי ויאפשר העלאה או הורדה של הגובה הדרוש באופן פשוט, נוח וידידותי למשתמש. בחברתנו אנו מספקים מענה עם פיגומים ניידים להשכרה שמורכבים באופן מודולרי בגבהים של החל מ-4 מ' ועד 14 מ'.

ניתן להגביה או להנמיך את הפיגומים בהתאם לקצב העבודה והמוצרים זמינים עם שני מדרכי עבודה. פיגום נייד מאלומיניום עם משטח דריכה בגודל של 70 ס"מ על 200 ס"מ ופיגום נייד בעל מדרך כפול של 130 ס"מ על 200 ס"מ. הפיגום הרחב מתאים אפילו לעבודה נוחה של שני פועלים במקביל ובבטיחות מקסימלית.

השכרת פיגום נייד עם הרכבה, שינוע ופירוק

השכרת פיגומים ניידים יכולה להתבצע באיסוף עצמי אך דרך המלך מבחינתנו תהיה תמיד על ידי הובלה, התקנה, פירוק והחזרה על ידי החברה המשכירה. נמליץ כמעט תמיד על שירותי ההרכבה והפירוק שכן אנו רואים בכך חשיבות גדולה לקבלת מענה נכון. זו הסיבה בגינה תג המחיר שהצמדנו לשינוע וההרכבה הוגדר בגבולות תקציביים אטרקטיביים ביותר (בכדי שהשיקול הכספי יהיה כמה שפחות משמעותי מבחינת הלקוח).

אנו מציעים ללקוחותינו "עסקה פשוטה" – התעסקו בעבודתכם ותנו לנו לדאוג לפיגום נייד מתאים במהירות ובאיכות גבוהה. נציגי החברה יגיעו לאתר, ירכיבו את הפיגום במקום הרלבנטי, יוודאו את יציבותו ותקינתו, יספקו הדרכת בטיחות ושימוש, ויבואו לפרק ולאסוף אותו לכשהעבודה תסתיים.

להזיז בדחיפת יד

השכרת פיגום נייד דרושה לעתים קרובות לטובת עבודות בגובה במיקומים שונים באתר. על כן מומלץ להשכיר פיגום נייד על גלגלים שמלאכת ההזזה שלו קלה, נוחה ופשוטה.

היות שאנו יודעים כי זהו אלמנט קריטי אנו חברה להשכרת פיגומים ניידים שכל מוצריה נעים על גבי גלגלים איכותיים. גלגלים המאפשרים את הזזת הפיגומים בדחיפת יד קלילה, כולל בפיגומים גבוהים במיוחד.

השכרת פיגומים ניידים במהירות?

השכרת פיגום נייד נעשית לתקופות שנעות מיום אחד ועד שבועות וחודשים. ככל שתקופת ההזמנה ארוכה יותר, כך המחיר "פר-יום" יהיה אטרקטיבי בהתאמה.

במידה שאתם מעוניינים בשירותי שינוע והרכבה, ומכיוון שאנו מבינים שאתם זקוקים לשירות, ברוב המקרים נספק מענה בלוחות זמנים של ימי עסקים בודדים. במצבים מסוימים אנו אף מגיעים ללקוח מהיום להיום (ידוע לנו כי בענף הבנייה, כמו בכל תחום, "זמן שווה כסף").

לחץ לנתוני משרד העבודה והרווחה

צור קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם מיד

דילוג לתוכן