מחירון פיגומים

מחירון פיגומים

האם אתם זקוקים לפיגומים עבור מיזם בניה או עבודה כלשהי בגובה?יש לנו חדשות טובות בשבילכם – אתם יכולים לבחור לרכוש פיגומים, או לשכור אותם. המשמעות היא שאם אתם מבצעים עבודה כלשהי שמצריכה שימוש בפיגומים, אתם לא חייבים להוביל אותם ממקום מרוחק ובוודאי שלא צריכים לרכוש את הפיגומים – בייחוד אם מדובר במיזם מזדמן.

למידע נוסף לחצו כאן
 

מי אנחנו?

הכירו את חברת ״סולמות ופיגומים״. אנו מוכרים ומשכירים סולמות ופיגומים למגוון שימושים. הפיגומים שלנו הינם פיגומים ניידים באיכות גבוהה, הם מודולריים וקלי משקל, בזכות היותם עשויים מאלומיניום. אנחנו לא מעגלים פינות וכל הפיגומים שאנו מוכרים ומשכירים הינם בעלי תקן אירופאי מחמיר.

מחיר למטר פיגום

בטיחות לפני הכל

הפיגומים שלנו מתאימים לעבודות בטווח שבין 4 ועד 14 מטרים גובה, ואנומקפידים על מוצרים העומדים בתקנים מחמירים: הקפדה זו מבטיחה לכם שהפיגום שתקבלו מאיתנו יהיה עמיד, יציב, יעמוד בעומסים המותרים והנדרשים, יכלול מעקה בטיחות אפקטיבי ויהיה בעל אפשרות לקיבוע משטחי הדריכה. כל אלו נותנים מענה לאותן סכנות הנובעות משימוש בציוד לא תקני או לא תקין. חברת ״סולמות ופיגומים״ רואה את בטיחות העובדים שלכם ובכלל כחשובה ביותר ועל כך לא נתפשר לעולם.

פיגומי אלומיניום – כדאי?

יותר מבצעי עבודות למיניהם בוחרים כיום בהשכרת ציוד לעומת רכישתו. לפיגומים שלנו יש יתרון עצום בהיותם חדישים– הם לא עשויים מברזל כמו הפיגומים של פעם. פיגומי הברזל הינם כבדים, מסורבלים יותר לעבודה וחשופים לפגעי מזג האוויר. הביקוש שיצר השוק גרם לשינוי וכיום יותר אנשי מקצוע מעדיפים לעבוד עם פיגומי אלומיניום שהינם קלים משמעותית – כך שקל יותר להרכיב ולפרק אותם והם לא נפגעים מרטיבות.

מחפשים לרכוש או לשכור פיגומים? אנחנו בחברת ״סולמות ופיגומים״ ניתן לכם את המענה הטוב ביותר.

כמה עולים פיגומים?

מחיר פיגום נקבע לפי סוגו, לפי הכמות המוזמנת ועוד. לכל סוג פיגום מחיר משלו ובשיחה עמנו תוכלו לקבל מנציגנו מידע לגבי מחירון פיגומים שלנו ומהו מחיר למטר פיגום מכל סוג. ההחלטה אם לרכוש או לשכור תהיה שלכם ואנו מבטיחים בכל מקרה לתת לכם מחיר תחרותי ומשתלם.

היכן מוצאים פיגומים?

אצלנו. נכון, צניעות זו תכונה יפה, אבל אנחנו לא צריכים להצטנע – אנחנו הטובים ביותר בתחום, הציוד שאנו מוכרים ומשכירים הינו הכי איכותי והכי בטוח שקיים. תוכלו ליצור עימנו קשר על ידי הקלקה כאן ואנו נשמח לתת לכם ייעוץ, לענות על כל שאלה ולסייע לכם בקבלת החלטה לגבי הזמנת פיגומים.

פיגום מחיר

צור קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם מיד

דילוג לתוכן