מכירת פיגומים

מחפשים פיגום נייד למכירה שיספק מענה מקצועי, איכותי ובטיחותי לאורך זמן? ציוד משלכם ללא תלות בהשכרה? הגעתם למקום הנכון.

חברת "סולמות ופיגומים" מציעה מגוון רחב של פיגומים ניידים למכירה (והשכרה). חברתנו עובדת אך ורק עם המותגים המובילים בתחום ומשווקת פיגומים ניידים מאלומיניום למגוון שימושים עם אחריות לכל החיים. כולל שירות לקוחות אישי בזמינות מרבית וכן שירותי הרכבה, התקנה והדרכה אצל הלקוח בפריסה ארצית.

"סולמות ופיגומים" מציעה ללקוחותיה "עסקה פשוטה". התרכזו בלקוחות שלכם ותנו לנו לדאוג לכם לפיגום נייד מתאים, איכותי, בטיחותי, מקצועי ומדויק לצרכים. צרו עמנו קשר ונשמח לייעץ על המוצר הנכון. נסביר על ההבדלים בין הפיגומים הניידים השונים ונציע את ההובלה, ההרכבה וההדרכה אצלכם.

מכירת פיגום נייד מאלומיניום עם תקן אירופאי

מכירת פיגום נייד הינה שירות שמתאים לשורה ארוכה של קבלנים ראשיים וקבלני שיפוצים, כמו גם למנהלי מרכזים לוגיסטיים, מחסנאים ואפילו לקוחות פרטיים. פיגום נייד מומלץ ליישומים כגון עבודות גמר, עבודות אינסטלציה, מיזוג, שיפוצים, צבע, מסגרות וכו'.

אנו מציעים פיגום נייד למכירה מאלומיניום בניגוד לפיגומים הפשוטים והישנים העשויים מברזל. הפיגומים שלנו הינם קלים, נוחים לשימוש ועמידים בכל תנאי מזג אוויר. כולם מתניידים על גבי גלגלים איכותיים ולאור משקלם הקל (בזכות האלומיניום) הם ניתנים להזזה בדחיפת יד קלה בלבד (כולל בפיגומים גבוהים).

שימו לב כי מלאכה בגובה היא האלמנט המסוכן ביותר בשוק העבודה כיום. לפי נתונים רשמיים של משרד העבודה, כ-7 מתוך 10 תאונות קטלניות בענף הבנייה הן בעקבות נפילה מגובה. השיקול הראשון בשאלה "איך בוחרים פיגום נייד למכירה?" הוא השיקול הבטיחותי.

בחברת "סולמות ופיגומים" אנחנו שמים את חיי האדם בראש סדר העדיפויות ומציעים רק מכירת פיגומים ניידים עם תקן אירופאי מחמיר. תקן שמוודא שכל פיגום נייד למכירה בחברתנו עומד בסטנדרטים הבאים:

  • עמידות גבוהה לכל אורך תקופת השימוש.
  • פיגום נייד יציב שמסוגל להתמודד גם עם משקלים כבדים, עומסים גדולים ומצבים שבהם העובד מאבד אחיזה או מחליק.
  • עמידת הפיגום במבחני עומס אירופאים הכוללים את משקל העובדים והציוד גם יחד.
  • מעקה בטיחות יציב וחזק בגובה ברכיים-מותניים.
  • קיבוע למשטחי הדריכה ומניעת התרוממות הפיגום או השתחררות.

מעבר להיותנו חברה למכירת פיגומים ניידים בעלי תקן אירופאי, אנחנו בודקים כל מוצר ומוצר עם הגעתו. ניתן לרכוש פיגום נייד למכירה חדש לחלוטין ולרשותכם גם מבחר פיגומים ניידים יד שנייה.

איך מקבלים את הפיגום הנייד? פיגום נייד חשוב להתקין כראוי ולהשתמש בזהירות. אנחנו תמיד מעדיפים לבצע את ההתקנה וההרכבה אצל הלקוח על ידי אנשים מטעמנו, והצמדנו לכך גם מחירים אטרקטיביים בכדי שהעניין הכספי לא יהווה שיקול. כמובן שניתן לאסוף פיגומים ניידים למכירה באופן עצמאי ממחסני החברה.

בחירת פיגום נייד לפי הגובה הדרוש וסוג העבודה

איך בוחרים פיגום נייד? לפי סוג העבודה וגובה העבודה. על פי רוב רצוי שהפיגום הנייד יהיה מודולרי ויאפשר הורדה/העלאה של הגובה באופן פשוט וידידותי למשתמש. בחברת "סולמות ופיגומים" תמצאו פיגומים ניידים למכירה שמורכבים באופן מודולרי ובגבהים משתנים של 4-14 מטרים. הפיגומים ניתנים להגבהה או הנמכה לפי התקדמות בעבודה וזמינים עם שני גדלים של מדרכי עבודה:

  • פיגום נייד למכירה עם מדרך לעובד בודד (70 ס"מ על 200 ס"מ).
  • פיגום נייד למכירה עם מדרך לשני עובדים (130 ס"מ על 200 ס"מ).

השכרה ואחר כך מכירה? בוודאי. אתם מוזמנים להתנסות בפיגומים שלנו על ידי השכרת פיגום נייד במחירים אטרקטיביים לתקופה קצובה עם אופציה לרכישה בהמשך (קראו על שירותי השכרת פיגום נייד בחברת "סולמות ופיגומים").

צור קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם מיד

דילוג לתוכן