מכירת סולמות

מכירת סולמות תקניים למגוון יישומים

חברתנו מתמחה במכירת סולמות גבוהים המתאימים לצרכי קשת רחבה של גורמים במשק. בין היתר, על לקוחותינו נמנים קבלנים בנייה ראשיים וקבלני משנה, קבלני שיפוצים, מחסנים ומרלו"גים, מוסכים, מתקני חקלאות ועוד. לאורך השנים צברה חברתנו מוניטין מצוין בזכות מוצרי איכות ללא פשרות ברמת הבטיחות, נוחות העבודה וההתאמה לצרכי הלקוח, ובזכות תודעת השירות הגבוהה עם מערך בפריסה ארצית.

למידע נוסף לחצו כאן
סולמות העומדים בתקני הבטיחות

חשוב שאנו מציעים סולמות למכירה העומדים בתקנים הישראלים והאירופאים המחמירים ביותר. אכן, חברתנו מכירה היטב את הנחיות הבטיחות ואת חשיבות שמירתן במקומות העבודה השונים, לצרוך מניעת תאונות נפילה מגובה שגובות מחיר יקר בגוף ובנפש. נושא הסולמות מטופל בשורה של חוקים ותקנות, ובהם בולטות במיוחד תקנות הבטיחות בעבודה (עבודות בניה) משנת 1988.

סולמות למכירה

בין היתר, התקנות קובעות מי מבצע הבניה נדרש לספק לאתר סולמות ללא דופי העשויים מחומרים המתאימים למטרה המיועדת להם בכמויות הנדרשות. כמו כן, נקבע שאם גובה הסולם עולה על שני מטרים, עליו להיות גבוה לפחות במטר אחד מהנקודה הכי גבוהה שאליה מגיע העובד, אלא אם כן קיימת אחיזת יד מתאימה. התקנות גם קובעות שיש להעמיד סולמות ניידים על בסיס אופקי יציב, ולהסמיך אותם על הזקיפים באופן שווה על גבי סמך יציב, כך שלא יזוזו בעת השימוש, וישנן דרישות רבות נוספות. בכל מקרה, שימוש בסולם בלתי תקני מנוגד לחוק, ומעבר לסכנה לעובדים גם חושף את המעסיק לתביעות אזרחיות ואף להליכים פליליים.

אז אם אתם רוצים לקנות סולם רכשו אותו אך ורק מחברה האמונה על התקנים והתקנות, ויודעת להתאימם ליישומים השונים. אנו מספקים סולמות גבוהים מסוגים רבים המיועדים לשימושים מגוונים, ביניהם סולמות ג' בגובה 3 עד 10 מטרים, בולמות תחזוקה בגבהים שונים, וסולמות A בגובה 3 עד 10 מטרים. כאמור, מדובר בסולמות העומדים בתקנים האירופאי והישראלי, דבר המבטיל את יציבותם, את איכותם, את בטיחותם ואת היותם ראויים לעבודה.

סוגים שונים של סולמות

כאמור, חברתנו מציעה מגוון רחב של סולמות למכירה. כך למשל, סולמות A ו- ג' שאנו משווקים הינם מודולאריים וטלסקופיים, ולפיכך ניתנים להתאמה אישית. אלו סולמות אלומיניום חזקים ויציבים, אינם מחלידים ובמשקלים קלים המקנים נוחות עבודה מרבית. מאידך, בתחום סולמות התחזוקה אנו מציעים קשת רחבה של פתרונות להתאמה ליישומים שונים, ביניהם שלבי סולם ומדרכים מגוונים, מעקות, כלובי עבודה, סולמות מתקפלים, סולמות עם גלגלים, סולמות חד או דו צידיים, סולמות עם מדרגות משנות זווית, ועוד.

לקבלת הצעת מחיר והכוונה מקצועית

אם אתם מעוניינים לקנות סולם אך אינכם בטוחים איזה מוצר מתאים עבורכם, הצוות המקצועי של חברתנו ישמח לעמוד לרשותכם. התקשרו אלינו כדי לשמוע על האפשרויות השונות, העלויות, הגבהים, ההתאמה לתנאי השטח ולמאפייני העבודה, ועוד. לפרטים נוספים בנושא, להצעת מחיר משתלמת ולקבלת ייעוץ והכוונה מקצועית, פנו אל חברתנו בטלפון 053-433-2141.

פיגומים למכירה

צור קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם מיד

דילוג לתוכן