פיגום צר אלומיניום

פיגום אלומיניום צר

אם אתם זקוקים לפיגומים עבור מיזם בניה או עבודות בגובהיש לנו חדשות טובות בשבילכם – אתם לא חייבים לרכוש פיגומים, יש לכם גם אפשרות לשכור אותם. אצלנו תוכלו לקנות או לשכור את הפיגומים שאתם צריכים ותוכלו לבחור מבין כמה סוגים.

למידע נוסף לחצו כאן
 

מי אנחנו?

הכירו את חברת ״סולמות ופיגומים״. אנו מתמחים במכירת והשכרת סולמות ופיגומים למגוון שימושים ומטרות. הפיגומים שאנו משכירים הינם פיגומים ניידים באיכות הגבוהה ביותר שתמצאו, הם מודולריים וקלי משקל, בזכות היותם עשויים מאלומיניום. אנחנו, בחרת ״סולמות ופיגומים״, לעולם לא מעגלים פינות וכל הפיגומים שאנו מוכרים ומשכירים הינם בעלי תקן אירופאי מחמיר, המבטיח לכם איכות ובטיחות מן המעלה הראשונה.

פיגום צר אלומיניום

בטיחות לפני הכל

הפיגומים שלנו מתאימים לעבודות בגבהים שבין 4 ועד 14 מטרים, ולכן אנו מקפידים על מוצרים בעלי תקנים מחמירים. כך אנו מבטיחים לכם שהפיגוםיהיה עמיד, יציב, יעמוד בעומסים המותרים והנדרשים, יכלול מעקה בטיחות אפקטיבי ויהיה בעל אפשרות לקיבוע משטחי הדריכה. זה נכון לגבי פיגומים צרים או רחבים.

היכן משכירים פיגומים?

היכן תמצאו פיגום רחב או פיגום צר אלומיניום? אצלנו. הציוד שאנו מוכרים או משכירים הינו הכי איכותי והכי בטוח שקיים. אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר על ידי הקלקה כאן ואנו נשמח לתת לכם ייעוץ, לענות על כל שאלה ולסייע לכם בקבלת החלטה לגבי השכרה או רכישה של פיגומים.

פיגום צר אלומיניום

צור קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם מיד

דילוג לתוכן