פיגומים להשכרה בירושלים

פיגומים להשכרה בירושלים

האם אתם זקוקים לפיגומים עבור מיזם בניה בירושלים?יש לנו חדשות טובות בשבילכם – אתם לא חייבים לרכוש פיגומים, ניתן כיום לבצע השכרת פיגומים בירושלים. המשמעות היא שאם אתם מבצעים עבודה כלשהי בירושלים שמצריכה שימוש בפיגומים, אתם לא חייבים להוביל פיגומים ממקום מרוחק ובוודאי שלא צריכים לרכוש את הפיגומים – בייחוד אם מדובר במיזם מזדמן.

למידע נוסף לחצו כאן

 

מי אנחנו?

הכירו את חברת ״סולמות ופיגומים״. אנו מוכרים ומשכירים סולמות ופיגומים למגוון שימושים. הפיגומים שאנו משכירים הינם פיגומים ניידים באיכות גבוהה, הם מודולריים וקלי משקל, בזכות היותם עשויים מאלומיניום. אנחנו לא מעגלים פינות וכל הפיגומים שאנו מוכרים ומשכירים הינם בעלי תקן אירופאי מחמיר.

השכרת פיגום אלומיניום בירושלים

בטיחות לפני הכל

הפיגומים שלנו מתאימים לעבודות בטווח שבין 4 ועד 14 מטרים גובה, וכאן נעוצה החשיבות של הקפדה על תקנים מחמירים: אתם ודאי יודעים שעבודה בגובה יכולה להיות קטלנית – הקפדה על עמידה בתקנים מבטיחה לכם שהפיגום יהיה עמיד, יציב, יעמוד בעומסים המותרים והנדרשים, יכלול מעקה בטיחות אפקטיבי ויהיה בעל אפשרות לקיבוע משטחי הדריכה. כל אלו נותנים מענה לאותן סכנות הנובעות משימוש בציוד לא תקני או לא תקין. כאשר אתם שוכרים מאיתנו פיגומים אתם מקבלים מוצר תקין, מתוחזק ועדכני העומד בכל הדרישות והתקנים המחמירים ביותר. חברת ״סולמות ופיגומים״ רואה את בטיחות העובדים שלכם ובכלל כחשובה ביותר ועל כך לא נתפשר לעולם.

פיגומי אלומיניום –כדאי?

יותר ויותר מבצעי עבודות למיניהם בוחרים כיום בהשכרת ציוד לעומת רכישתו. לפיגומים שלנו יש יתרון עצום בהיותם חדישים ובעלי תקן מחמיר – הם לא עשויים מברזל כמו הפיגומים של פעם. פיגומי הברזל הינם כבדים, מסורבלים יותר לעבודה, חשופים לפגעי מזג האוויר ורשימת החסרונות עוד נמשכת. הביקוש שיצר השוק גרם למעשה לשינוי גדול וכיום יותר ויותר אנשי מקצוע מעדיפים לעבוד עם פיגומי אלומיניום שהינם קלים משמעותית – כך שקל יותר להרכיב ולפרק אותם, הם לא נפגעים מרטיבות ושאר פגעי מזג האוויר ופשוט תענוג לעבוד איתם.

מחפשים השכרת פיגום אלומיניום בירושלים? אנחנו בחברת ״סולמות ופיגומים״ ניתן לכם את המענה הטוב ביותר.

היכן משכירים פיגומים?

אצלנו. נכון, צניעות זו תכונה יפה, אבל אנחנו לא צריכים להצטנע – אנחנו הטובים ביותר בתחום, הציוד שאנו משכירים איכותי והכי בטוח שקיים. תוכלו ליצור עימנו קשר על ידי הקלקה כאן ואנו נשמח לתת לכם ייעוץ, לענות על כל שאלה ולסייע לכם בקבלת החלטה לגבי הזמנת פיגומים.

פיגומים להשכרה בירושלים

צור קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם מיד

דילוג לתוכן