פיגומים להשכרה

פיגומים להשכרה

האם אתם זקוקים לפיגומים עבור מיזם בניה או עבודות בגובה?יש לנו חדשות טובות בשבילכם – אתם לא חייבים לרכוש פיגומים, ניתן כיום לבצע השכרת פיגומים. המשמעות היא שאם אתם מבצעים עבודה כלשהי בגובה ואשר מצריכה שימוש בפיגומים, אתם לא חייבים להוביל פיגומים ממקום מרוחק ובוודאי שלא צריכים לרכוש את הפיגומים – בייחוד אם מדובר במיזם מזדמן. היתרון של השכרת פיגום הוא שאתם לא צריכים להשקיע סכום גדול לרכישת הציוד, אתם פשוט שוכרים אותו. היתרון של שכירת הפיגומים מאיתנו הוא שכך אתם בטוחים ששכרתם את הטוב ביותר.

למידע נוסף לחצו כאן

מי אנחנו?

הכירו את חברת ״סולמות ופיגומים״. אנו מתמחים במכירת והשכרת סולמות ופיגומים למגוון שימושים ומטרות. הפיגומים שאנו משכירים הינם פיגומים ניידים באיכות הגבוהה ביותר שתמצאו, הם מודולריים וקלי משקל, בזכות היותם עשויים מאלומיניום. אנחנו, בחרת ״סולמות ופיגומים״, לעולם לא מעגלים פינות וכל הפיגומים שאנו מוכרים ומשכירים הינם בעלי תקן אירופאי מחמיר, המבטיח לכם איכות ובטיחות מן המעלה הראשונה.

השכרת פיגומים

בטיחות לפני הכל

הפיגומים שאנו מוכרים ומשכירים מתאימים לעבודות בטווחי גובה שבין 4 ועד 14 מטרים, וכאן נעוצה החשיבות של הקפדה על תקנים מחמירים: כמו שכולנו כבר למדנו, לצערנו, אתם ודאי יודעים שעבודה בגובה יכולה להיות קטלנית – הקפדה על עמידה בתקנים בינלאומיים מבטיחה לכם שהפיגום שתשכרו יהיה עמיד, יציב, יעמוד בעומסים המותרים והנדרשים, יכלול מעקה בטיחות אפקטיבי ויהיה בעל אפשרות לקיבוע משטחי הדריכה. כל אלו נותנים מענה לאותן סכנות הנובעות משימוש בציוד לא תקני או לא תקין. כאשר אתם שוכרים מאיתנו פיגומים אתם מקבלים מוצר תקין, מתוחזק ועדכני העומד בכל הדרישות והתקנים המחמירים ביותר. חברת ״סולמות ופיגומים״ רואה את בטיחות העובדים שלכם ובכלל כחשובה ביותר ועל כך לא נתפשר לעולם.

השכרת פיגומים–למה כדאי?

יותר ויותר מבצעי עבודות למיניהם בוחרים כיום בהשכרת ציוד לעומת רכישתו. עלות פיגומים להשכרה נמוכה משמעותית מרכישת הפיגומים ועלויות האחסון וההובלה מאתר לאתר. לפיגומים שלנו יש יתרון עצום בהיותם חדישים ובעלי תקן מחמיר – הם לא עשויים מברזל כמו הפיגומים של פעם. פיגומי הברזל הינם כבדים, מסורבלים יותר לעבודה, חשופים לפגעי מזג האוויר ורשימת החסרונות עוד נמשכת. הביקוש שיצר השוק גרם למעשה לשינוי גדול וכיום יותר ויותר אנשי מקצוע מעדיפים לעבוד עם פיגומי אלומיניום שהינם קלים משמעותית – כך שקל יותר להרכיב ולפרק אותם, הם לא נפגעים מרטיבות ושאר פגעי מזג האוויר ופשוט תענוג לעבוד איתם.

מחפשים השכרת פיגומים לבניין או לכל מטרה של עבודה אחרת בגובה? אנחנו בחברת ״סולמות ופיגומים״ ניתן לכם את המענה הטוב ביותר.

פיגום להשכרה– כמה זה עולה?

כאשר אתם מחפשים פיגומים להשכרה מחיר העסקה יהיה תלוי בכמות וסוג הפיגומים שתזמינו. קיימים בתחום השכרת פיגומים מחירים בטווח רחב וכמובן שמומלץ לעשות השוואה, אך קחו בחשבון שישנם סוגים שונים של פיגומים ולא כולם שווים. כאשר תערכו השוואה של השכרת פיגומים מחיר החבילה שתקבלו מכל עסק עשוי לכלול מרכיבים שונים – הקפידו לבצע השוואה נכונה. אל תשכחו שלכל השכרת פיגום מחיר אחר אך אם המוצר נחות, המחיר הסופי שתשלמו הוא סיכון העובדים שלכם – האם זהו מחיר שאתם מוכנים לשלם?

היכן משכירים פיגומים?

היכן תמצאו פיגומים לבניין להשכרה? אצלנו. נכון, צניעות זו תכונה יפה, אבל אנחנו לא צריכים להצטנע – אנחנו הטובים ביותר בתחום, הציוד שאנו משכירים איכותי והכי בטוח שקיים. תוכלו ליצור עימנו קשר על ידי הקלקה כאן ואנו נשמח לתת לכם ייעוץ, לענות על כל שאלה ולסייע לכם בקבלת החלטה לגבי הזמנת פיגומים.

פיגומים להשכרה

צור קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם מיד

דילוג לתוכן