מכירת פיגומים

מכירת פיגומים אמינים, חזקים ומודולאריים

חברתנו אמונה על מכירת פיגומים מסוגים שונים לצרכיהם קבלנים ראשיים וקבלני משנה (שלד, גמר, איטום, טיח וכדומה), וכן לקבלני שיפוצים, מרלו"גים ומחסנים. ניתן למצוא אצלנו פיגומים למכירה בגבהים שבין 4 ל- 14 מטרים, שהינם קלי משקל, מודולאריים ועשויים אלומיניום, לרבות פיגומים ניידים עם מדרך לעובד בודד או לשני עובדים.

למידע נוסף לחצו כאן
 

הבטיחות שלכם בראש סדר העדיפויות שלנו

בתור חברה המתמחה בתחום מזה שנים, אנו מודעים היטב לחשיבותו הקריטית של בטיחות באתרי ובמקומות עבודה, ובפרט עבודה בגובה. על כן, הבטיחות שלכם ושל העובדים שלכם מצויה בראש סר העדיפויות שלנו, והדבר מתבטא במכירת פיגומים העומדים בתקן אירופאי מחמיר. בין היתר, עמידה בתקן זה מבטיחה פיגומים העומדים במבחני עומס קפדניים למשקל הציוד והעובדים, יציבות גדולה בפני משקלים ועומסים כבדים, ובפני מצבי החלקה או איבוד אחיזה של העובד. בנוסף לכך, הפיגומים מצוידים במעקות בטיחות יציבים וחזקים בגובה הברכיים למניעת נפילות, ובקיבוע למשטחי דריכה למניעת שחרור או התרוממות של הפיגום.

פיגומים ניידים

מעבר לכך, מדובר בפיגומים בעלי עמידות גבוהה ואורך חיים ממושך אשר ישרתו אתכם נאמנה לשנים רבות. הם עומדים כאמור בתקן אירופאי מחמיר, ואנו אף מבצעים עליהם בדיקות קפדניות עם הגעתם אלינו ולפני מסירתם ללקוח, בין אם מדובר בפיגום חדש או מיד שנייה. יתר על כן, חברתנו מספקת הדרכות בטיחות לעובדים, לצד הכוונה לבחירה הנכונה של פיגום בהתאם לפרמטרים שונים של בטיחות ועבודה.

ייעוץ לבחירת הפיגום

כאמור, לצד פיגומים למכירה חברתנו מספקת ייעוץ לגבי בחירת הפיגום המתאים ביותר לצרכיכם, כך שיספקו את המענה הטוב ביותר מבחינה פרקטית, מבחינת עלות – תועלת ומבחינה בטיחותית, בהתחשב במאפייני העבודות, מספר העובדים בגובה, תנאי השטח וכדומה. לרוב אנו ממליצים על פיגומים ניידים מודולאריים, כך שניתן יהיה לכוון את הגבהים שלהם בצורה קלה שאינה מצריכה זמן עבודה ממושך או התעסקות טכנית מורכבת. לשם כך אנו מציעים פיגומים שניתן להנמיך או להגביה אותם עם התקדמות העבודות, בגדלים של 70 על 200 ס"מ (מדרך לעובד בודד), או 130 על 200 ס"מ (מדרך לשני עובדים).

שירות מהיר, אמין ויעיל

לצוות המקצועי של חברתנו יש ניסיון רב שנים במכירת פיגומים לגורמים שונים בענף הבנייה ובמגזרים נוספים של המשק. לכן, ביכולתנו לתת ייעוץ ומענה לקשת רחבה של צרכים נקודתיים ושוטפים. כך לדוגמא, נעזור לכם לבחון את סוגיית הכדאיות של השכרת או קניית הפיגומים, וכן את האפשרות של השכרת הפיגום לתקופה מסוימת מאיתנו על מנת להתרשם מטיבו ואיכותו לפני הקנייה. מעבר לכך, אנו עומדים לרשותכם עם אחריות לתקופה ממושכת, עם מענה אנושי ופתרונות מהירים ויצירתיים לכל סוגיה. זאת באמצעות מערך שירות בפריסה ארצית המחזיק במלאי זמין לכל סוגי הפיגומים, ופועל מתוך הבנת החשיבות של לוחות הזמנים בפרויקטים שלכם.

 

לפרטים נוספים בנושא, להצעת מחיר משתלמת ולקבלת ייעוץ והכוונה מקצועית, פנו אל חברתנו בטלפון 053-433-2141.

מכירת פיגומים

צור קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם מיד

דילוג לתוכן